Leader School / Leonardo School poszukuje nowego franczyzobiorcy w Śremie

Leader School / Leonardo School poszukuje nowego franczyzobiorcy w Śremie

Ogólnopolska sieć szkół Leader School / Leonardo School poszukuje nowego franczyzobiorcy w Śremie. Jest do przejęcia na preferencyjnych warunkach oddział naszej szkoły. Placówka posiada swój wyposażony lokal, klientów, 10 lat obecności na rynku Śremskim. Chciałbyś prowadzić własny biznes a nie masz pomysłu? Obawiasz się ryzyka? Skorzystaj z oferty ogólnopolskiej sieci szkół językowych Leader School.

Ciekawą propozycję dla tych, którzy dość mają nudnej pracy, niskich zarobków i ciągle niezadowolonych szefów przygotowała ogólnopolska sieć szkół językowych Leader School Nowoczesne Metody Nauczania. Powstała kilkanaście lat temu firma jest liderem wśród szkół językowych w Polsce. Swą pozycję zawdzięcza nowatorskim, sprawdzonym i efektywnym metodom nauczania języków obcych, starannie przygotowanym i realizowanym kampaniom reklamowym oraz przemyślanej strategii sprzedaży swoich produktów.

Gwarantem sukcesów sieci Leader School jest również stałe podnoszenie kwalifikacji lektorów, trenerów oraz właścicieli szkół. To wszystko wpływa na nieustanny rozwój sieci, która obecnie obejmuje już kilkadziesiąt podmiotów w całej Polsce. Nie tylko w dużych ośrodkach miejskich ale również w miastach średniej wielkości oraz małych miasteczkach.

Całą strukturę tworzą niezależne placówki edukacyjne działające pod marką Leader School w ramach sieci franczyzowej – To jeden z wielu czynników, który jest gwarantem powodzenia przedsięwzięcia w przypadku nowych placówek. Nie jest niczym niezwykłym, że wielu przedsiębiorców zainteresowanych założeniem własnej szkoły w sieci Leader School zadaje, całkiem naturalne, pytania o szanse powodzenia inwestycji i zwrotu nakładów.

Tu nie ma reguły, bo na sukces składa się wiele czynników. Zdarzało się, że inwestycja zwracała się po 4 miesiącach choć notowaliśmy również przypadki zwrotu nakładów dopiero po 2 latach. Generalnie, nie ma powodu do obaw, jeśli zainteresowany włoży w przedsięwzięcie wystarczająco dużo pracy, serca i emocji.

Faktem jest, że najtrudniejszy jest pierwszy rok działalności w tej branży, ale nowicjusz zawsze może liczyć na pomoc centrali. To jeden z czynników sukcesu. Drugi to obecność w strukturach Leader School istniejącej na polskim rynku już od kilkunastu lat. – To istotny argument rozstrzygający dylemat, czy zakładać własną, całkowicie niezależną szkołę, błądzić i poszukiwać własnych rozwiązań czy podjąć współpracę z uznaną, doświadczoną marką.

Za drugą opcją, poza stażem, przemawiają setki tysięcy zadowolonych klientów, jakość i efektywność kształcenia będących pochodną stosowania nowatorskich, stale udoskonalanych metod.

Leader School posiada cztery autorskie, sprawdzone metody nauczania

Leader School posiada cztery autorskie, sprawdzone metody nauczania. Dorosłym poleca m.in. program BLS Communication, pozwalający na skuteczne opanowanie w krótkim czasie języka angielskiego i niemieckiego. Natomiast dzieciom metody Leo Maniak, które pomogą w opanowaniu ortografii, zapamiętywania, sprawnego czytania i logicznego myślenia oraz metody Leo English, która w skuteczny i ciekawy sposób uczyć nauczy języka angielskiego nasze dzieci.

Co warto podkreślić Leader School nie kieruje swej oferty wyłącznie do lektorów i osób perfekcyjnie znających języki obce. – Warunkiem koniecznym jest natomiast sprawne zarządzanie swoją firmą i kadrą.

Zainteresowani prowadzeniem własnej szkoły językowej sieci Leader School mogą kontaktować się z numerem: 601-765- 776, karol@kakol.eu, http://leaderschool.pl/franczyza/

Karol Kąkol
Dyrektor regionalny

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.