|||

Książka: Remigiusz Mróz “Oskarżenie” [KONKURS]

Wiemy że bardzo lubicie tego autora 🙂 Budzi on skrajne emocje, a książki zaskakują fabułą w której czytelnik ma wrażenie jakby był w środku akcji.

Remigiusz Mróz bo o nim mowa, to autor który jako jedyny w historii Nagrody Wielkiego Kalibru, otrzymał za rok 2015 podwójną nominację. Trudno się nie dziwić, jak ktoś sam o sobie mówi: “By czuć się komfortowo, musi codziennie napisać 10-15 stron”. Dzisiaj przedstawiamy jego książkę pod tytułem “Oskarżenie“.

Alienus dolus nocere alteri non debet. Nikogo nie powinien obciążać cudzy postęp.

Od serii brutalnych morderstw pod Warszawą minęły cztery lata. Sprawcę ujęto, skazano, a potem osadzono w więzieniu. Dowody wskazujące na dawną legendę „Solidarności” były nie do podważenia.

Mimo to pewnego dnia mecenas Joanna Chyłka otrzymuje list od żony skazańca, w którym kobieta twierdzi, że odkryła nowe dowody na niewinność męża. Prawniczka przypuszcza, że to jedna z wielu spraw, którym nie warto poświęcać uwagi…

Przynajmniej do czasu, aż kobieta ginie, a materiał DNA jednej z ofiar zabójcy zostaje odnaleziony w innym miejscu przestępstwa. W dodatku wszystko wydaje się w jakiś sposób związane z Kordianem Oryńskim…

 

Chcesz odkryć tajemnicę brutalnych morderstw ? Czy faktyczny sprawca siedzi w więzieniu, czy chodzi obok nas ?

 

KONKURS !!!

Mamy dla WAS ową książkę 🙂

Wystarczy napisać NAM jakie wydawnictwo wydało książkę Remigiusz Mróz “Oskarżenie” 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do środy, 29 listopada br. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem, na facebooku, google+ lub twitterze – jesteśmy prawie wszędzie 🙂 a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl i fan page Śremska Grupa Fotograficzna.

Książkę wygrał:

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl/
Remigiusz Mróz “Oskarżenie“: http://czwartastrona.pl/ksiazki/oskarzenie/

 

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_naszsrem_pl

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Podobne wpisy

10 komentarzy

  1. Uwielbiam takie pytania gdy pod spodem pisze “Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona” XD
    No to tak myślę hmmm, trudne pytanie czyżby to była Czwarta Strona? 😀

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.