Kopał w samochody zaparkowane w Śremie mając dwa promile

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W niedzielę, 12 listopada między drugą, a trzecią w nocy dyżurny śremskiej Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że ktoś kopie w pojazdy zaparkowane w Śremie przed jedną z firm.

Sprawcą okazał się 27 – letni obywatel Gruzji, który mając dwa promile alkoholu we krwi uszkodził pojazd marki Alfa Romeo oraz Opel Corsa. Sprawą zajęli się policjanci Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, którzy zatrzymali mężczyznę.

27 – latek trafił do policyjnego aresztu celem przeprowadzenia wobec niego postępowania w trybie przyspieszonym (podobnie jak obywatel Ukrainy, który jeździł po Śremie mając ponad dwa promile alkoholu we krwi), które już 13 listopada znalazło swój finał w sądzie.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera