Jeździł po Śremie mając ponad dwa promile alkoholu we krwi

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Policjanci drogówki z Komendy Powiatowej Policji w Śremie zatrzymali 22-letniego obywatela Ukrainy, który kierował samochodem Daewoo Nubira mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu celem przeprowadzenia wobec niego postępowania w trybie przyspieszonym, które znalazło swój finał w sądzie.

11 listopada br., tuż przed północą, dyżurny śremskiej Policji otrzymał zgłoszenie o tym, że w Śremie na ulicy Kilińskiego kierujący samochodem marki Daewoo Nubira porusza się po jezdni tak, jakby był nietrzeźwy.

Sprawą szybko zajęli się policjanci drogówki, którzy w Śremie na ul. Moniuszki zatrzymali 22-letniego obywatela Ukrainy, który kierował samochodem osobowym Daewoo Nubira mając ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Okazało się też, iż mężczyzna nie miał uprawnień do kierowania.

22-latek trafił do policyjnego aresztu celem przeprowadzenia wobec niego postępowania w trybie przyspieszonym, które znalazło już swój finał w sądzie.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera