Dwa miejsca na podium młodych piłkarzy Warty Śrem w Kościanie

12 listopada br. młodzi piłkarze Warty Śrem, Żaki z rocznika 2010 wzięli udział w turnieju piłkarskim, który odbył się w Kościanie. Organizatorem był klub UKS Czwórka Kościan.

W turnieju wzięło udział osiem zespołów podzielonych na dwie grupy. W grupie pierwszej rywalizowały UKS Czwórka Kościan Żółta, LPFA Śmigiel, Juna Trans Stare Oborzyska oraz Warta Śrem Biała. Chłopcy zdobyli 4 pkt w 3 meczach i zajęli drugie miejsce w grupie, co w dalszej części turnieju dało im prawo gry o 3 miejsce.

W grupie drugiej rywalizowały UKS Czwórka Kościan Biała, LPFA Kościan, PKS Racot oraz Warta Śrem Niebiescy. Chłopcy odnosząc pewne 3 zwycięstwa wygrali swoją grupę i zakwalifikowali się do meczu finałowego.

W meczu o 3 miejsce spotkały się Warta Śrem Biała oraz LPFA Kościan mecz zakończył się bezbramkowym remisem, w związku z czym organizatorzy stwierdzili, że nie będą rozstrzygać dalej tego spotkania i sklasyfikują obie drużyny na 3 miejscu.

W finale Warta Śrem Niebieska podejmowała drużynę UKS Czwórkę Żółtą po bramce Michała Rusiaka wygrała to spotkanie 1-0 odnosząc zwycięstwo w całym turnieju. Warte zauważenia jest to, iż chłopcy nie stracili żadnej bramki a ich 1stosunek bramkowy wyglądał imponująco 9-0.

Najlepszym bramkarzem turnieju został Maksymilian Sołtysiak z Warty Niebieskiej.

Warta wystąpiła w składzie:

Warta Niebieska: Sołtysiak, Andrzejewski, Jachnik, Biernacki, Rusiak, Jaroszewski, Wojtysiak.

Warta Biała: Wdowczyk, Michalski, Misiak, Hołderny, Kopieć, Osowski, Multana, Jagielski.

Trener: Mateusz Pietrowski

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.