Camping Hill, The Shvagiers, The Colt’s – rockandrollowy grudzień w Śremie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Grudzień w Śremie zapowiada się bardzo rockandrollowy. Na jednej scenie pojawią się Camping Hill, The Shvagiers i The Colt’s. Koncert odbędzie się 9 grudnia o godzinie 19:00 w śremskim Klubie Relax. Bilety w cenie 10zł.

Camping Hill to formacja założona w grudniu 2010 roku. Jest to zespół złożony z pięciu różnych, wyrazistych osobowości, których pomysły łączą się w nietypową, oryginalną i wybuchową mieszankę. Muzykę Camping Hill można określić jako połączenie funkowych inspiracji ze starym, dobrym, wchodzącym w brudne, grungowe zagrywki – rock’n’rollem.
18 marca 2016 roku miała miejsce premiera debiutanckiej płyty zatytułowanej
Out Of Control.

W skład Camping Hill wchodzą: Maciej Kómoch – vocals, Hubert Błaszczyk – guitars, backing vocals, Michał Dudziński – bass, Robert Tomczyk – drums, Arek Szulc – saxophone, backing vocals

 

The Shvagiers, trio zupełnie różnych chłopaków, którzy w czerwcu 2016 spotkali się w śremskich podziemiach, by bazując na muzyce Organka, The Hives, Joe Bonamasa, People of the Haze, Jet i The Clash stworzyć własną definicję rock’n’roll’u i blues rock’a. Członkowie zespołu: Daniel Finger – vocal, bass, Adam Lupa Lubczyński – gitara elektryczna oraz Michał Młody Kozłowski – perkusja

 

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera