Borysewicz, Nawrot i Sieradzki: udane występy podczas Gali Bosku w Pile

W minioną sobotę pod okiem Patryka Klupsia zawodnicy sekcji bokserskiej Warty Śrem udali się na Galę Bosku i K1 w Pile. Wiktor Borysewicz, Marcin Nawrot oraz młodzik Kamil Sieradzki stoczyli bardzo dobre walki. Kamil Sieradzki stoczył niepunktowany, ale efektowny pojedynek z Jakubem Kosiorem, który jest tegorocznym Mistrzem Polski Młodzików. Wiktor Borysewicz pokonał 3-0 Adriana Kaczanowicza z klubu Sporty Walki Piła, natomiast Marcin Nawrot przez RSC (RSC – referee stopped contest*) w 2 rundzie zwycięża Kacpra Grilla również z Pilskiego klubu.

Chłopaki pokazują charakter i tydzień po nieudanym występie w Mistrzostwach Polski Młodzieżowców gdzie odpadli w eliminacjach wracają ze zwycięstwami w bardzo dobrym stylu. W najbliższą sobotę 4 października sekcja wyjeżdża na zawody do Kalisza na Ogólnopolski Turniej Kadetów i Juniorów – Grand Prix o Puchar Wielkopolskiego Zawiązku Bokserskiego im. Bolesława Gajnego organizowanym przez KKS Włókniarz 1925 Kalisz.

Krzysztof Lewandowski, Kierownik Sekcji Bokserskiej ŚKS WARTA

Decyzję o zakończeniu pojedynku przez nokaut techniczny może podjąć sędzia ringowy (wtedy następuje tzw. RSC -referee stopped contest)

Marcin Nawrot podczas Gali Boksu i K1 w Pile
Marcin Nawrot podczas Gali Boksu i K1 w Pile

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.