Tragiczny wypadek na skrzyżowaniu w Śremie: policja prosi świadków o kontakt

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło wczoraj na skrzyżowaniu ulicy Grunwaldzkiej, Zamenhofa oraz 1 Maja. Potrącona przez kierowcę samochodu rowerzystka poniosła śmierć na miejscu. Policjanci poszukują uczestnika zdarzenia, kierującego ciągnikiem siodłowym marki Man, który na naczepie pozbawionej burt przewoził elementy rur o dużej średnicy.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z Komendy Powiatowej Policji w Śremie prowadzą czynności w sprawie tragicznego w skutkach wypadku drogowego, do którego doszło 23 października 2017r. w Śremie na skrzyżowaniu ulic Zamenhofa – Grunwaldzka. Świadków wypadku prosimy o kontakt z Policją.

23 października br., około godz. 14.05, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w Śremie na skrzyżowaniu ulic Zamenhofa – Grunwaldzka.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierująca rowerem, 55-letnia mieszkanka Książa Wlkp., jadąc ul. Zamenhofa nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu ciągnikiem siodłowym wraz z naczepą i prawdopodobnie głową uderzyła w naczepę. Kobieta poniosła śmierć na miejscu.

Na polecenie prokuratora zwłoki przewieziono do Zakładu Medycyny Sądowej w Poznaniu.

Obecnie wszelkie okoliczności i przyczyny tego zdarzenia badają policjanci Wydziału Kryminalnego prowadząc czynności pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Śremie.

Policjanci poszukują uczestnika zdarzenia, kierującego ciągnikiem siodłowym marki Man, który na naczepie pozbawionej burt przewoził elementy rur o dużej średnicy.

Świadków wypadku lub osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie, prosimy o kontakt ze śremską Policją.

Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.