Pierwsze punkty śremskich piłkarek. Warta Śrem – Sokół Pniewy 3:3

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już w swoim trzecim występie na ligowych boiskach piłkarki Warty Śrem zdobyły pierwszy punkt. Kobiecy zespół zremisował na własnym boisku z Sokołem Pniewy 3:3. Bramki dla śremskiego zespołu zdobyły: dwie Magdalena Mikołajczak oraz Ewelina Karbowska.

Mecz rozpoczął się dla dziewcząt fantastycznie. Po 20 minutach prowadziły już 2:0 . Niestety w 37 minucie groźnego urazu doznała kapitan naszej drużyny Weronika Rychlewska i karetką została przewieziona do szpitala. Dwie minuty później dziewczyny z Pniew zdobyły kontaktową bramkę i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

W 58 min. swoją drugą bramkę w tym meczu strzeliła Magdalena Mikołajczak i prowadziliśmy już 3:1. Niestety w 66 min. brak koncentracji w obronie, tracimy niepotrzebnie bramkę i jest 3:2. W 76 min. na boisko wchodzi Otylia Kabat za Karolinę Zdziechowską. Wydawało się, że wynik taki pozostanie do końca meczu, ale w kontrowersyjnej sytuacji, gdzie bramkarka naszej drużyny była faulowana, sędzia “puścił grę” i w 78 min zawodniczki Sokoła doprowadzają do remisu.

Cieszą pierwsze punkty dziewcząt. Już w pierwszym meczu ligowym pokazały wolę walki, ale porażka 5:1 mogła wpłynąć negatywnie na morale w drużynie. Na szczęście tak się nie stało. Z meczu na mecz śremskie piłkarki grają coraz lepiej i po niedzielnym meczu mogą dopisać na swoje konto pierwsze, historyczne punkty.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.