Pierwsze punkty śremskich piłkarek. Warta Śrem – Sokół Pniewy 3:3

0

Już w swoim trzecim występie na ligowych boiskach piłkarki Warty Śrem zdobyły pierwszy punkt. Kobiecy zespół zremisował na własnym boisku z Sokołem Pniewy 3:3. Bramki dla śremskiego zespołu zdobyły: dwie Magdalena Mikołajczak oraz Ewelina Karbowska.

Mecz rozpoczął się dla dziewcząt fantastycznie. Po 20 minutach prowadziły już 2:0 . Niestety w 37 minucie groźnego urazu doznała kapitan naszej drużyny Weronika Rychlewska i karetką została przewieziona do szpitala. Dwie minuty później dziewczyny z Pniew zdobyły kontaktową bramkę i takim rezultatem zakończyła się pierwsza połowa.

W 58 min. swoją drugą bramkę w tym meczu strzeliła Magdalena Mikołajczak i prowadziliśmy już 3:1. Niestety w 66 min. brak koncentracji w obronie, tracimy niepotrzebnie bramkę i jest 3:2. W 76 min. na boisko wchodzi Otylia Kabat za Karolinę Zdziechowską. Wydawało się, że wynik taki pozostanie do końca meczu, ale w kontrowersyjnej sytuacji, gdzie bramkarka naszej drużyny była faulowana, sędzia “puścił grę” i w 78 min zawodniczki Sokoła doprowadzają do remisu.

Cieszą pierwsze punkty dziewcząt. Już w pierwszym meczu ligowym pokazały wolę walki, ale porażka 5:1 mogła wpłynąć negatywnie na morale w drużynie. Na szczęście tak się nie stało. Z meczu na mecz śremskie piłkarki grają coraz lepiej i po niedzielnym meczu mogą dopisać na swoje konto pierwsze, historyczne punkty.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.