Nowe osiedla w Zbrudzewie wyglądają przepięknie. Z daleka.

Nowe osiedla w Zbrudzewie na przedmieściach Śremu, to fantastycznie położone domy, których otoczenie stanowią piękne zielone tereny. Reklamowane były jako wyjątkowo atrakcyjna szansa na spełnienie marzeń o własnym, wygodnym domu. I trudno się z tym wszystkim nie zgodzić. Jest tylko jedno ale… stan dróg, które czasami trudno w ogóle nazwać drogami.

“Nowe Zbrudzewo” wygląda przepięknie. Z daleka.

Kilka dni temu otrzymaliśmy od internautki zdjęcia przedstawiające osiedle nowych domów w Zbrudzewie. Nasza czytelniczka nie skupiła się jednak na pięknych widokach, a na drogach, które są w fatalnym stanie. Szczególnie podczas jesieni oraz zimy. “Jak jest taki deszczowy tydzień to autobus szkolny ma problem z dojazdem do przystanku i odjazdem z dziećmi gdyż kilka już razy wpadał w błoto poślizgowe i nie mógł wyjechać” – opisuje.

Postanowiliśmy wkleić te zdjęcia na nasz profil na facebooku. Na komentarze nie trzeba było długo czekać i… jak się okazuje, nie tylko nowe osiedla w Zbrudzewie mają problem ze złym stanem dróg.

https://www.facebook.com/naszsrem/posts/1587464314649805

Nicola: Te zdjecia to nic, polecam przezyc tam zimę-auta sie zakopują, zero przejazdu, a juz nie mowie o spacerze z rodzina

Nicola: To się po prostu w głowie nie mieści, jak można zbudować/budować tak piękne osiedle i nie zadbać o tak podstawową rzecz, jak drogi-co rok słyszę “w tym roku już będą drogi”-mieszkam tam 6 lat i jak widać nic. Nie wspomnę już o powierzchownym “utwardzaniu drogi” co jakiś czas, gdzie już 3 razy przebiłam oponę na kamieniach rozrzuconych przez pracowników.

Wiktoria: Wygląda jak Żurawia w Śremie po każdym deszczu

Weronika: Sorry mieszkam w Wyrzece i tu droga wygląda niezmiennie tak samo od 13 lat !!! Jedyne co robią to wysypują gruz i to wszystko, a później wyciągasz gwoździa 10 cm z koła !! Mile jest to, że jak powstaje nowe osiedle i jest taka droga to wielkie halo .. sorry ja też chodziłam na przystanek autobusowy z woreczkami na butach by ich nie pobrudzić do szkoly, jakoś petycje i itd nic nie pomagają

Krzysztof: mieszkańcy tego osiedla muszą sobie kupić chyba łódki 🙂 bo tam prawie pływać można …. albo traktory, żeby można było przejechać po deszczu ..

Andrzej: przypomina Żurawią , tam jest zupełnie podobnie

Marta: Tak samo wyglada droga do bloków TBS na Żurawiej 😬 Porażka 🙈

Magdalena: Mechlin jeszcze gorzej

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.