Nauka pływania dla dzieci w Śremie: rozpoczęły się zapisy

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Rozpoczęły się zapisy na naukę pływania na basenie w Śremie. Zajęcia rozpoczynają się 2 listopada 2017, chyba, że właściciel pływalni, spółka Śremski Sport ogłosi inny termin otwarcia obiektu. Koszt zajęć: 35 zł/ lekcję. Płatność w trybie miesięcznym do 5 dnia każdego miesiąca.

Śremski Sport poinformował na swojej stronie internetowej, że rozpoczęły się zapisy na naukę pływania. Zajęcia nie będą prowadzone przez instruktorów spółki, a przez szkołę pływania ChlorekSwim należącą do firmy AR+ Jakub Jaeschke z którą Śremski Sport podjął współpracę.

Koszt zajęć: 35 zł/ lekcję. Płatność w trybie miesięcznym do 5 dnia każdego miesiąca

Odrabianie zajęć: Odrabianie nieobecności następuje w formie zajeć indywidualnych. Niewykorzystane lekcje będą możliwe do odebrania po zakończeniu sezonu szkoleniowego w formie przedpłaconej karty.

Grupy 4-5 osobowe. Grupa zostanie uruchomiona pod warunkiem zapisania i opłacenia zajęć przez min. 4 osoby.

Zapisy prowadzone są pod numerem teleofnu 791 464 286 oraz przez stronę internetową ChlorekSwim.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera