Autobus blokował inne samochody przy Cmentarzu Komunalnym w Śremie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już niedługo Wszystkich Świętych i znów cmentarze zapełnią się zniczami. Już dzisiaj na drogach możemy zauważyć wzmożony ruch na drodze, szczególnie przy cmentarzach. To czas, kiedy wszyscy: zarówno kierowcy, jak i piesi powinni być dla siebie szczególnie wyrozumiali. Niestety, jak wynika z relacji naszego czytelnika nie wszyscy tacy są. Dzisiaj, przy Cmentarzu Komunalnym w Śremie kierowca autobusu zablokował rząd samochodów i… nie chciał odjechać.

Dzisiaj wieczorem otrzymaliśmy na naszą skrzynkę mailową opis powyższej sytuacji:

dziś, tj 29.10 udaliśmy się na Cmentarz Komunalny w Śremie, zaparkowaliśmy auto na parkingu nekropolii, w jednym rzędzie z innymi pojazdami. Po powrocie zastaliśmy nasze auta celowo zastawione prze autobus KM, linia nr 7 godzina 16.03. Kierowca został poproszony przez nas o odjechanie, gdyż blokował wyjazdu około 7 pojazdom. Pomimo włączonego silnika autobusu kierowca nie zamierzał odblokować wyjazdu bezczelnie i ironicznie śmiejąc się,. I stał tam jeszcze przez 5 minut blokując wyjazd z parkingu innym pojazdom. Mamy nadzieję, że zamieszczonym komunikatem ostrzeżemy innych wybierających się na cmentarz, którzy mogą napotkać w/w Pana kierowcę na swojej drodze wyjazdu z parkingu. Jednocześnie jesteśmy zaniepokojeni, iż takie zachowania mają miejsce na terenie naszej gminy, a osoba nie znająca przepisów o ruchu drogowym kieruje pojazdem KM przewożąc w nim pasażerów Śremu .
W załączeniu zdjęcia.

Czytelnik prosi o anonimowość.

Apelujemy do wszystkich o szczególną wyrozumiałość nie tylko podczas Wszystkich Świętych, ale również podczas przygotowywania się do tego święta.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera