Akt wandalizmu w Kościele parafii pw Bł Michała Kozala w Śremie

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Kościół parafii pw Bł Michała Kozala w Śremie stał się przedmiotem aktu wandalizmu i głupoty. Nieznani sprawcy sprayem zniszczyli drzwi wejściowe do Kościoła rysując pentagram oraz napis “Say 10”.

Czym mogli kierować się nieznani sprawcy niestety nie wiadomo. Nie wiadomo również dlaczego zdecydowali się na tak bezmyślny i głupi pomysł.

Say 10, czytając po angielsku “seiten”, może kojarzyć się ze słowem szatan. Say 10, to również tytuł utworu napisany przez Marilyna Mansona wychwalający właśnie szatana.

Wszelkie informacje, które mogłyby naprowadzić policję na sprawców prosimy kierować do Komendy Powiatowej Policji w Śremie.

Niestety nie jest to pierwszy przypadek wandalizmu w Śremie. W czerwcu bieżącego roku skradziono tablicę upamiętniającą cmentarz żydowski oraz zniszczono Gwiazdę Dawida.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera