Wielkie otwarcie KSA Fitness Zone i Green Bike Mega Store w najbliższą sobotę

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już jutro, czyli 30 września br. nastąpi wielkie otwarcie KSA Fitness Zone w nowej lokalizacji. Przy Gostyńskiej 51 odbędzie się również otwarcie sklepu Green Bike. Początek imprezy o godzinie 14:00. Wstęp wolny.

W programie:

14:00 Festyn (grillowanie i catering – poczęstunek dla pierwszych 300 osób), rejestracja do loterii fantowej

15:30 Jabłońska Dance Academy

16:00 Oficjalne przecięcie wstęgi

18:30 Losowanie nagród

19:00 Pokaz sztucznych ogni

22:00 Zakończenie

KSA w nowym miejscu – od września więcej sprzętu oraz nowe formy zajęć

KSA Fitness ZONE – Specjalnie dla Was idziemy o krok dalej! Już we wrześniu KSA otrzyma nową lokalizację: lepszą, większą, ładniejszą. Nowy klub to dla nas nowe wyzwanie a dla Was nowe korzyści. Dwa razy większy budynek z przestronną siłownią, salami oraz nowoczesną sauną.

To nie koniec korzyści, które przygotowaliśmy dla Was. Więcej sprzętu, nowe formy zajęć oraz jako jedyny klub w okolicy dajemy Wam opiekę trenerską, byście mogli ćwiczyć zdrowo i efektywnie a Wasz trening był utrzymywany na najwyższym poziomie. Klub z 10 letnim doświadczeniem. Jesteście ciekawi nowego klubu fitness w Śremie? Już niebawem – Gostyńska 51 zapraszamy!

Damian Janiszewski, KSA Fitness Zone

Wielkie otwarcie KSA Fitness Zone i Green Bike Mega Store w najbliższą sobotę
Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera