Warta Śrem pokonuje Kłos Zaniemyśl w fantastycznym stylu

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Warta Śrem pokonała Kłos Zaniemyśl 3:1. Jest to pierwsze zwycięstwo śremian w lidze oraz pod wodzą nowego trenera Józefa Korzenia. Bramki dla biało-niebieskich zdobyli: dwie Bartosz Skrzypczak oraz Hubert Sciak.

O tym, że będzie to dobry, pełen walki mecz wiadomo już było kilka dni przed. Warta nie miała udanego startu w lidze. Pierwszy mecz, to wysoka porażka oraz zwolnienie trenera. Nowy szkoleniowiec nie miał zbyt dużo czasu na przygotowanie zespołu do rozgrywek, jednakże już w pierwszym meczu pod jego wodzą widać było nową jakość w zespole. Warciarze zremisowali 2:2 z Orkanem Jarosławiec. Później niestety przyszła porażka w Kamionkach z tamtejszą Avią i kolejnym sprawdzianem był właśnie mecz z Kłosem Zaniemyśl.

Nikt w Śremie nie dopuszczał myśli o remisie, a co dopiero o porażce z lokalnym rywalem, z którym Warta zawsze toczyła zacięte mecze. Każdy oczekiwał trzech punktów. Na szczęście piłkarze udowodnili na boisku swoją wartość pokonując w fantastycznym stylu zaniemyski Kłos 3:1.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera