Porażka Warty Śrem z Avią Kamionki 0:1

Porażka Warty w Kamionkach: bramkę dla gospodarzy strzelił w 73 minucie Surdyk

Niezbyt udanie śremska Warta zaczęła piłkarski sezon w Klasie Okręgowej. Po wysokiej porażce w pierwszym meczu, remisie w drugim, ponownie biało-niebiescy musieli uznać wyższość rywali. Warciarze przegrali na wyjeździe z Avią Kamionki 0:1.

Bramkę dla gospodarzy strzelił w 73 minucie Surdyk. Warto dodać, iż Warta miała szansę wywieźć z Kamionek jeden punkt, ale w 94 minucie rzut karny wykonywany przez Sciaka obronił Chojnacki.

Już w następny weekend, 9 września do Śremu przyjedzie Kłos Zaniemyśl. Początek spotkania o godzinie 17:00.