Lech – Legia: Szlagier na początek jesieni [Konkurs]

12

Lech Poznań już 1 października podejmie przy Bułgarskiej Legię Warszawa. Atmosfery, tła i historii tych spotkań nie opiszą żadne słowa, to trzeba przeżyć. Zapewnij sobie miejsce na szlagierze Lotto Ekstraklasy!

 

Wygraj bilet na mecz z Legią

Nie masz jeszcze wejściówki na mecz z podopiecznymi Romeo Jozaka? Nic straconego! Weź udział w konkursie i wygraj bilet na to spotkanie. Wystarczy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie: Kto był pierwszym lechitą, który z powodu służby wojskowej musiał zagrać w ekipie “Wojskowych”?

Odpowiedzi wpisujcie w komentarzach na stronie naszsrem.pl, facebooku, twitterze lub google+. Zwycięzców nagrodzimy biletami na mecz Lecha z Legią. Mamy cztery pojedyncze wejściówki.

Wygrały następujące osoby:

Dwie prawidłowe odpowiedzi z facebooka:

Zwycięzca konkursu w którym do wygrania były bilety na mecz Lech - Legia Zwycięzca konkursu w którym do wygrania były bilety na mecz Lech - Legia

Jedna ze strony internetowej:

Zwycięzca konkursu w którym do wygrania były bilety na mecz Lech - Legia

Oraz jedna z Twittera:

Zwycięzca konkursu w którym do wygrania były bilety na mecz Lech - Legia

Powyższe osoby zostały już powiadomione o wygranej. Serdecznie gratulujemy!

Lech – Legia: wejdziesz bez karty kibica

Już nie musisz martwić się brakiem plastikowej Karty Kibica! Teraz przy zakupie biletu we wszystkich kanałach sprzedaży musisz podać jedynie swoje imię, nazwisko i numer PESEL, a przy kołowrotku mieć przy sobie oprócz wejściówki jedynie dowód tożsamości. Od tej rundy wizerunek Twojej twarzy nie jest już wymagany!

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy skorzystać z prostego systemu Print@Home i wydrukować swój bilet samodzielnie na domowej drukarce.

Możesz również skorzystać z aplikacji mobilnej Lech Bilety, dzięki której kupisz w kilku krokach wejściówkę na mecz i przy użyciu jedynie telefonu wejdziesz na trybuny INEA Stadionu. Co ważne, za bilet zapłacisz nie odrywając rąk od swojego smartfona, bo narzędzie wykorzystuje najnowocześniejsze metody e-płatności dostarczone przez PayU. Prawda, że proste? Zatem do dzieła!

GDZIE KUPISZ?

Bilety kupisz przez Internet na tej stronie, a także w kasach INEA Stadionu, sklepie klubowym w Galerii Pestka, Posnanii, Avenidzie, Kupcu Poznańskich oraz na stoisku klubowym w Galerii Malta i we wszystkich Punktach Partnerskich (w tym w punktach STS i salonikach Kolporter). Sprawdź:

PUNKTY SPRZEDAŻY BILETÓW

Kupując wejściówkę przez Internet, posiadanie plastikowej karty kibica nie jest wymagane. Wystarczy zalogować się na konto i w momencie zakupu wybrać sposób dostarczenia wydruk samodzielny.

Godziny pracy kas INEA Stadionu:

poniedziałek – piątek 9:00 – 17:00
soboty 10:00 – 15:00

W dni meczowe:
poniedziałek – piątek od 9:00
sobota, niedziela od 10:00

 

12 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.