Książki: Karolina Wilczyńska "Wędrowne ptaki" / Marcel Woźniak "Powtórka" [KONKURS]

Wrzesień w pełni. Dni coraz zimniejsze, wieczory tym bardziej… Nie ma się ochoty już wychodzić… Mamy dla WAS coś specjalnego… Dwie pozycje czytelnicze, dla KOBIETY i MĘŻCZYZNY 😀

Pierwsza pozycja (dla NIEJ) to książka autorki najpiękniejszej literatury obyczajowej: Karoliny WilczyńskiejWędrowne ptaki„. Pisze o tym, co jej zdaniem ma największe znaczenie w życiu – o uczuciach, więc poznaj przyjaciółki z ulicy Kwiatowej i zostań z nimi na dłużej!

https://www.youtube.com/watch?v=2OhLrp_vqfk

Wszyscy kiedyś opuścimy rodzinne gniazdo, żeby rozwinąć skrzydła. Czasami lot bywa trudny i wydaje się, że zabraknie nam sił. Ale każdy wędrowny ptak w końcu znajduje drogę do domu.

Malwina nigdy nie czuła się tak samotna. Nagła śmierć ojca, problemy z matką i konieczność stawienia czoła niespodziewanym wyzwaniom przewracają jej świat do góry nogami. Na szczęście każdy medal ma dwie strony – życiowe zmiany to także okazja do poznania samej siebie. Wkrótce mieszkanka bloku przy ulicy Kwiatowej przekona się, co tak naprawdę jest dla niej ważne i czy w trudnych chwilach może liczyć na przyjaciół. Czy uda jej się pokonać problemy i zawirowania? Czy odnajdzie się w nowej życiowej roli ?

Kolejne propozycja (dla NIEGO) od scenarzysty telewizyjnego, twórcy filmów krótkometrażowych, autora słuchowisk kryminalnych, dziennikarza i reportera: Marcel WoźniakPowtórka„.

Czy gdybyś mógł wejść drugi raz do tej samej rzeki, popełniłbyś te same błędy ?

Z końcem kariery policyjnej przed Leonem Brodzkim jeszcze jedno, najtrudniejsze zadanie. W serii niewyjaśnionych zbrodni, do których dochodzi w Toruniu, Brodzki odkrywa pewną prawidłowość – to powtórzone zagadki sprzed lat, które były najtrudniejszymi w jego karierze. Morderca, nazywający siebie Heraklitem, ewidentnie chce, by Brodzki ponownie przeszedł przez piekło makabrycznych zbrodni. Tylko tym razem mają to być zbrodnie doskonałe…

Kto brutalnie okalecza ofiary ? Kto kryje się pod numerem telefonu 511 867 571 ? I co zrobi Brodzki, gdy w sprawę zostanie uwikłana jego córka? Jaką cenę zapłaci za odkrycie prawdy ?

Brodzki co noc śni o wiślanej otchłani, w której toną ludzie…

Choć podobno dwa razy nie da się wejść do tej samej rzeki, policjant będzie musiał odbyć powtórkę swojej drogi zawodowej… i swojego życia.

ROZPOCZNIJ MORDERCZĄ GRĘ

 

Chcesz wejść do świata przyjaciółek z ulicy kwiatowej ? A może odbyć powtórkę policyjnej drogi zawodowej i życia ?

KONKURS !!!

Mamy dla WAS obie książki…

Wystarczy napisać NAM tytuł książki, wraz z imieniem i nazwiskiem autora 🙂

Na wiadomości od WAS czekamy do soboty, 16 września 2017r. Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach pod tekstem (na stronie, facebooku, google+ lub twitterze – jesteśmy prawie wszędzie 🙂 a także na adres e-mail: kontakt@naszsrem.pl

Wygrały następujące osoby:

Za książki dziękuję wydawnictwu Czwarta Strona: http://czwartastrona.pl/
Karolina Wilczyńska „Wędrowne ptaki„: http://czwartastrona.pl/ksiazki/wedrowne-ptaki-wilczynska/

Marcel Woźniak „Powtórka„: http://czwartastrona.pl/ksiazki/powtorka/

 

Regulamin konkursów regulamin_konkursow_naszsrem_pl

Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.)

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.