Jutro zaczyna się głosowanie w tegorocznym Budżecie Obywatelskim Śremu

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Już jutro rusza 3 edycja Budżetu Obywatelskiego Śremu. Głosowanie trwa od 15 do 24 września na specjalnej utworzonej w tym celu platformie. Link do głosowania: https://srem.budzet-obywatelski.org/.

Głosować może i powinien każdy mieszkaniec gminy Śrem, który najpóźniej w dniu głosowania ukończył 16 lat.

W zeszłym roku zwycięskie projekty zdobyły: 1291 głosów w kategorii ogólnogminnej, 1170 – w kategorii miejskiej i 1536 – w kategorii wiejskiej. Drugie miejsca miały odpowiednio 978, 922 i 918 głosów. Zapewne w tym roku liczba głosujących będzie jeszcze większa gdyż jest to już 3 edycja Budżetu Obywatelskiego i jego popularność z roku na rok rośnie.

W tym roku rywalizuje ze sobą 16 projektów. O wszystkich projektach można poczytać tutaj: https://srem.budzet-obywatelski.org/projekty.

Każdy z nas ma realny wpływ na swoje otoczenie poprzez uczestnictwo w głosowaniu, dlatego też nie zapomnijmy o oddaniu swojego tak ważnego głosu w dniach od 15 do 24 września.

 

 

 

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera