Nowy nabór do sekcji bokserskiej Warty Śrem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Nowy nabór do sekcji bokserskiej Warty Śrem
Nowy nabór do sekcji bokserskiej Warty Śrem

Wraz z nowym rokiem szkolnym Klub Sportowy WARTA Śrem rozpoczyna nowy nabór do sekcji bokserskiej. Teraz masz szanse potrenować z nami całkowicie za darmo, więc jeśli chcesz zacząć swoją przygodę ze sportem, dokładniej ze sportami walki masz na to doskonałą okazję.

Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto, uprawianie boksu poprawia kondycję, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania.

Boks jest jedną z najlepszych form treningu wytrzymałościowego i dynamicznego. Treningi dla dzieci i młodzieży grup nowego naboru w okresie od 4 do 29 września będą odbywać
się całkowicie za darmo!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć, wiek, wzrost czy wagę na treningi od całkowitych podstaw! Zajęcia sportowe odbywają się dwa razy w tygodniu w
Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Konstytucji 3 Maja 2 w Śremie pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim oraz pedagogicznym. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów.

Nabór do następujących grup młodzieżowych

GRUPA SENIOR- 18 + lat

  • Poniedziałek – godzina 18:00
  • Czwartek – godzina 18:00

GRUPA JUNIOR – 12 – 17 lat

  • Wtorek – godzina 18:00
  • Czwartek – godzina 18:00

BOXING KIDS – 7 – 11 lat

  • Wtorek – godzina 17:00
  • Czwartek – godzina 17:00
Nowy nabór do sekcji bokserskiej Warty Śrem plakat
Nowy nabór do sekcji bokserskiej Warty Śrem plakat
Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera