Nowy nabór do sekcji bokserskiej Warty Śrem

0

Wraz z nowym rokiem szkolnym Klub Sportowy WARTA Śrem rozpoczyna nowy nabór do sekcji bokserskiej. Teraz masz szanse potrenować z nami całkowicie za darmo, więc jeśli chcesz zacząć swoją przygodę ze sportem, dokładniej ze sportami walki masz na to doskonałą okazję.

https://twitter.com/naszsrem/status/900595030506823680

Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto, uprawianie boksu poprawia kondycję, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania.

Boks jest jedną z najlepszych form treningu wytrzymałościowego i dynamicznego. Treningi dla dzieci i młodzieży grup nowego naboru w okresie od 4 do 29 września będą odbywać
się całkowicie za darmo!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć, wiek, wzrost czy wagę na treningi od całkowitych podstaw! Zajęcia sportowe odbywają się dwa razy w tygodniu w
Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Konstytucji 3 Maja 2 w Śremie pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim oraz pedagogicznym. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów.

Nabór do następujących grup młodzieżowych

GRUPA SENIOR- 18 + lat

  • Poniedziałek – godzina 18:00
  • Czwartek – godzina 18:00

GRUPA JUNIOR – 12 – 17 lat

  • Wtorek – godzina 18:00
  • Czwartek – godzina 18:00

BOXING KIDS – 7 – 11 lat

  • Wtorek – godzina 17:00
  • Czwartek – godzina 17:00
Nowy nabór do sekcji bokserskiej Warty Śrem plakat
Nowy nabór do sekcji bokserskiej Warty Śrem plakat

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.