Nowy nabór do sekcji bokserskiej Warty Śrem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Wraz z nowym rokiem szkolnym Klub Sportowy WARTA Śrem rozpoczyna nowy nabór do sekcji bokserskiej. Teraz masz szanse potrenować z nami całkowicie za darmo, więc jeśli chcesz zacząć swoją przygodę ze sportem, dokładniej ze sportami walki masz na to doskonałą okazję.

https://twitter.com/naszsrem/status/900595030506823680

Systematyczne treningi mają znakomity wpływ na cały organizm. Pozytywnie wpływają na pracę układu krążenia, serca, mięśni, stawów i płuc. Ponadto, uprawianie boksu poprawia kondycję, koryguje sylwetkę, niweluje zmęczenie umysłowe i dodaje energii do działania.

Boks jest jedną z najlepszych form treningu wytrzymałościowego i dynamicznego. Treningi dla dzieci i młodzieży grup nowego naboru w okresie od 4 do 29 września będą odbywać
się całkowicie za darmo!

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych bez względu na płeć, wiek, wzrost czy wagę na treningi od całkowitych podstaw! Zajęcia sportowe odbywają się dwa razy w tygodniu w
Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Konstytucji 3 Maja 2 w Śremie pod opieką szkoleniowców ze specjalistycznym przygotowaniem trenerskim oraz pedagogicznym. Klub posiada profesjonalny, atestowany sprzęt sportowy do nauki boksu oraz gwarantuje bezpieczeństwo uczestników w czasie treningów.

Nabór do następujących grup młodzieżowych

GRUPA SENIOR- 18 + lat

  • Poniedziałek – godzina 18:00
  • Czwartek – godzina 18:00

GRUPA JUNIOR – 12 – 17 lat

  • Wtorek – godzina 18:00
  • Czwartek – godzina 18:00

BOXING KIDS – 7 – 11 lat

  • Wtorek – godzina 17:00
  • Czwartek – godzina 17:00
Nowy nabór do sekcji bokserskiej Warty Śrem plakat
Nowy nabór do sekcji bokserskiej Warty Śrem plakat

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.