Nochowo: Miała być zabawa, a nie było nic…

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W sobotni wieczór, 26 sierpnia 2017r. odbyła się zabawa taneczna w Nochowie – tak zapewne zaczynałby się ten artykuł, ale…

O imprezie w Nochowie dowiedziałem się ok 1,5 miesiąca temu, że mają odbyć się takie “wiejskie dożynki”… Plany były daleko idące, zabawa taneczna, otwarcie miasteczka ruchu drogowego które powstało w inicjatywie budżetu obywatelskiego i wiele innych atrakcji. Jednak z tego wszystkiego została tylko:

Zabawa Taneczna odbędzie się na w Centrum rekreacyjno-sportowym (za boiskiem wielofunkcyjnym i nowo wybudowanym miasteczkiem rowerowym ) w Nochowie. Od godziny 17 można już będzie korzystać z zamków dmuchanych i rodea. Będzie można kupić kiełbaski i coś do ochłody, a godz 20:00 zapraszamy na zabawę taneczna która będzie prowadzić Dj Bartii.

Plakat promujący zabawę taneczną w Nochowie

Co najlepsze, dzień przed wspominaną zabawą byłem w Nochowie i rozmawiałem nt. owej zabawy, jak to ma wyglądać itp. a nagle w sobotę rano dostaje wiadomość że wszystko zostaje odwołane.

Nieoficjalnie osoby mówiły że impreza została przeniesiona na wrzesień – czy tak będzie ? Czas pokaże…

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera