Lody z Książa Wielkopolskiego na Przystanku Woodstock 2017

Lody z Książa Wielkopolskiego na Przystanku Woodstock 2017

Do Przystanku Woodstock 2017 pozostało jeszcze kilka dni. Kilkaset tysięcy ludzi pojawi się w jednym miejscu, aby wspólnie posłuchać dobrej muzyki. Ciekawostką może być obecność na tegorocznym festiwalu muzycznym w Kostrzynie nad Odrą lodów z Książa Wielkopolskiego.

Lody Lida z Książa Wlkp. będzie można znaleźć przy dużej scenie w Zajeździe Chrobry Bar Traper. Wszystko wskazuje na to, że Wasze bąbel gofry, które okazały się hitem lodzarni będzie można kupić również podczas Przystanku Woodstock 🙂

Od rodzinnej pasji do stworzenia sieci franczyzowej Lody Lida

Rodzinna działalność w branży spożywczej rozpoczęła się w 1990 roku, a idąc z duchem czasu i potrzebami lokalnego rynku poszerzona została o sprzedaż lodów. Pierwsza lodziarnia powstała w 2008 r. w Książu Wielkopolskim, gdzie do tej pory znajduje się siedziba firmy.

Okazało się, że lody cieszyły się wielką popularnością, a ich smak pokochali najmłodsi i docenili najstarsi. Dziś lodziarnia ma już kilkunastu Partnerów, którzy tworzą sieć najnowszej franczyzy lodowej na polskim rynku.

Jak możemy przeczytać na stronie internetowej lodziarni: “O sukcesie LODÓW LIDA zadecydowała ich najwyższa jakość: naturalne składniki oraz wyjątkowe smaki, wśród których każdy znajdzie swój ulubiony. Dbamy o najwyższe standardy zarówno, jeśli chodzi o smak lodów, jak i obsługę w każdym lokalu przynależącym do sieci. Dzięki temu wywołujemy uśmiech i zadowolenie wśród Klientów Lodów Lida. Od podstaw stworzyliśmy biznes, który okazał się dużym sukcesem. A naszym atutem jest ciągły rozwój.”

Lody z Książa Wielkopolskiego na Przystanku Woodstock 2017
Lody z Książa Wielkopolskiego na Przystanku Woodstock 2017

Kto zagra, i co będzie się działo podczas tegorocznego festiwalu przeczytacie więcej tutaj http://woodstockfestival.pl/

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.