Czerwona kartka Damiana Skrzypczaka podczas meczu Warty Śrem ze Zjednoczonymi Trzemeszno

Damian Skrzypczak nie jest już trenerem Warty Śrem

Damian Skrzypczak przestał być trenerem drużyny seniorów Warty Śrem. Informacja o zwolnieniu obecnego pojawiła się dzisiaj rano na stronie internetowej klubu. Nazwisko nowego trenera pojawi się w oddzielnym komunikacie.

Damian Skrzypczak był również grającym terenem Warty Śrem. Biało – niebieskich prowadził przez dwa lata. Z całą pewnością do decyzji zarządu przyczyniła się ostatnia porażka na własnym boisku ze Zjednoczonymi Trzemeszno 0:6. Był to pierwszy mecz śremian w nowym sezonie.

Zdjęcia: Szymon Mądry

Damian Skrzypczak podczas meczu Warta Śrem - Zjednoczeni Trzemeszno (0:6)
Damian Skrzypczak podczas meczu Warta Śrem – Zjednoczeni Trzemeszno (0:6)

Pełna treść komunikatu zarządu Śremskiego Klubu Sportowego Warta:

Dotychczasowa forma współpracy z trenerem wyczerpała się i nie gwarantowała pełnej realizacji celów założonych na bieżący sezon w obszarze wyniku sportowego, rozwoju drużyny oraz współpracy z Akademią Piłkarską Młoda Warta.

Ze swej strony pragniemy serdecznie podziękować za ostatnie dwa lata spędzone razem. Życzymy powodzenia i sukcesów zarówno w zyciu prywatnym jak i sportowym.

Informacja o obsadzie stanowiska trenera pierwszego zespołu Warty zostanie podana do publicznej wiadomości w oddzielnym komunikacie.

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.