Damian Skrzypczak nie jest już trenerem Warty Śrem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Czerwona kartka Damiana Skrzypczaka podczas meczu Warty Śrem ze Zjednoczonymi Trzemeszno
Czerwona kartka Damiana Skrzypczaka podczas meczu Warty Śrem ze Zjednoczonymi Trzemeszno

Damian Skrzypczak przestał być trenerem drużyny seniorów Warty Śrem. Informacja o zwolnieniu obecnego pojawiła się dzisiaj rano na stronie internetowej klubu. Nazwisko nowego trenera pojawi się w oddzielnym komunikacie.

Damian Skrzypczak był również grającym terenem Warty Śrem. Biało – niebieskich prowadził przez dwa lata. Z całą pewnością do decyzji zarządu przyczyniła się ostatnia porażka na własnym boisku ze Zjednoczonymi Trzemeszno 0:6. Był to pierwszy mecz śremian w nowym sezonie.

Zdjęcia: Szymon Mądry

Damian Skrzypczak podczas meczu Warta Śrem - Zjednoczeni Trzemeszno (0:6)
Damian Skrzypczak podczas meczu Warta Śrem – Zjednoczeni Trzemeszno (0:6)

Pełna treść komunikatu zarządu Śremskiego Klubu Sportowego Warta:

Dotychczasowa forma współpracy z trenerem wyczerpała się i nie gwarantowała pełnej realizacji celów założonych na bieżący sezon w obszarze wyniku sportowego, rozwoju drużyny oraz współpracy z Akademią Piłkarską Młoda Warta.

Ze swej strony pragniemy serdecznie podziękować za ostatnie dwa lata spędzone razem. Życzymy powodzenia i sukcesów zarówno w zyciu prywatnym jak i sportowym.

Informacja o obsadzie stanowiska trenera pierwszego zespołu Warty zostanie podana do publicznej wiadomości w oddzielnym komunikacie.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera