Boisko ma zostać zlikwidowane, bo… dzieci zachowują się za głośno

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Boisko ma zostać zlikwidowane, bo... dzieci zachowują się za głośno
Boisko ma zostać zlikwidowane, bo... dzieci zachowują się za głośno

Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie poinformowała, iż zamierza zlikwidować boisko zlokalizowane pomiędzy budynkiem przy ulicy Chłapowskiego 16, a ul. Chłapowskiego 22. Powodem likwidacji boiska są skargi mieszkańców, którzy uważają, że dzieci grający na nim w piłkę zachowują się za głośno.

Przyznamy, iż powód jest bardzo ciekawy. Doskonale rozumiemy mieszkańców, którym przeszkadza hałas w swoim własny domu, ale zazwyczaj dzieci wychodzą “na dwór” pograć w piłkę, pobiegać, pobawić się i raczej nie po to, aby wykonywać to wszystko po cichu. To właśnie na świeżym powietrzu dają upust swojej energii. Dlatego zachowują się głośno. Trudno mieć o to do nich pretensje.

Ciekawostką jest również fakt, że na tym boisku już od dłuższego czasu nie można było… grać w piłkę nożną, ponieważ był zakaz.

Zakaz gry w piłkę na boisku przy ul. Chłapowskiego 16
Zakaz gry w piłkę na boisku przy ul. Chłapowskiego 16

Ogłoszenie Spółdzielni Mieszkaniowej dotyczące likwidacji boiska:

Realizując wniosek mieszkańców ul. Chłapowskiego 16 w Śremie, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Śremie informuje, że zamierza przystąpić do likwidacji boiska zlokalizowanego pomiędzy budynkiem przy ul. Chłapowskiego 16, a ul. Chłapowskiego 22. Zgłoszenie uwag dotyczących wniosku można składać w formie pisemnej w Biurze Obsługi Lokatora Spółdzielni Mieszkaniowej w Śremie ul. Chłapowskiego 5 w terminie do 15.09.2017 r.

Ogłoszenie Spółdzielni Mieszkaniowej dotyczące likwidacji boiska
Ogłoszenie Spółdzielni Mieszkaniowej dotyczące likwidacji boiska

Jak możemy przeczytać, każdy, kto ma jakiekolwiek uwagi dotyczące likwidacji boiska, może zgłosić swoje uwagi w Biurze Obsługi Lokatora przy ul. Chłapowskiego 5 w terminie do 15.09.2017r.

Wasze komentarze na facebooku raczej nie pozostawiają złudzeń. 99% z Was uważa ten pomysł za niedorzeczny.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera