Wypadek w Manieczkach: policjanci wyjaśniają przyczyny

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Śremie pracowali na miejscu wypadku drogowego, do którego doszło w Manieczkach. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że kierująca audi zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z ciężarówką.

Wypadek w Manieczkach:  obrażeń ciała doznała kierująca audi oraz 7-letnia pasażerka tego auta.

20 lipca br., o godz. 14.44, dyżurny śremskiej Policji został powiadomiony o wypadku drogowym, do którego doszło w Manieczkach.

Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Audi A4, 31-letnia mieszkanka powiatu śremskiego, jadąc z kierunku Czempinia w kierunku Śremu, zjechała na przeciwległy pas ruchu i doprowadziła do zderzenia z ciągnikiem marki Daf wraz z naczepą.

W wyniku zdarzenia obrażeń ciała doznała kierująca audi oraz 7-letnia pasażerka tego auta.

Kierujący ciężarówką, 32-letni mieszkaniec województwa mazowieckiego, był trzeźwy. Od kierującej audi została pobrana krew do badań. Kobiecie zatrzymano też uprawnienia do kierowania.

Obecnie kryminalni badają przyczyny i okoliczności tego wypadku.
Materiał dzięki uprzejmości Komendy Powiatowej Policji w Śremie

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera