Poznajemy Sołectwa Gminy Dolsk, czyli Wakacje na rowerze 2

Poznajemy Sołectwa Gminy Dolsk, czyli Wakacje na rowerze 2

Zapraszamy do udziału w inicjatywie Stowarzyszenia na rzecz wspierania aktywności lokalnej w Gminie Dolsk. Polega ona na odwiedzeniu dwunastu jezior i 19 sołectw gminnych na rowerze podczas wakacyjnych weekendów.

W sumie przewidziano siedem tras. Wyprawy odbędą się kolejno w niedzielę: 9, 16, 23 i 30 lipca oraz soboty: 12, 19 i 26 sierpnia. Swój początek będą miały o godzinie 9:00 na dolskim rynku, a ich koniec przewiduje się na godzinę 12:00.

Organizatorzy przypominają uczestnikom o wzięciu własnego prowiantu, a także ubraniu się stosownie do panujących warunków pogodowych. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w wyprawie podczas przemierzania trasy będą zbierały pieczątki w każdym z sołectw. Dla tych, którzy zdobędą najwięcej pieczątek przewidziana jest nagroda. Z kolei na pozostałych uczestników czekają drobne upominki.

Pierwsza wyprawa już w najbliższą niedzielę! Zbiórka chętnych na dolskim rynku o godzinie 9:00. Trasa będzie wiodła przez Lubiatówko, Lubiatowo i Kotowo. Uczestnicy wyprawy rowerowej będą mieli do pokonania nieco ponad 10 kilometrów. Raz jeszcze zapraszamy!

Similar Posts

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.