Poznajemy Sołectwa Gminy Dolsk, czyli Wakacje na rowerze 2

0

Zapraszamy do udziału w inicjatywie Stowarzyszenia na rzecz wspierania aktywności lokalnej w Gminie Dolsk. Polega ona na odwiedzeniu dwunastu jezior i 19 sołectw gminnych na rowerze podczas wakacyjnych weekendów.

W sumie przewidziano siedem tras. Wyprawy odbędą się kolejno w niedzielę: 9, 16, 23 i 30 lipca oraz soboty: 12, 19 i 26 sierpnia. Swój początek będą miały o godzinie 9:00 na dolskim rynku, a ich koniec przewiduje się na godzinę 12:00.

Organizatorzy przypominają uczestnikom o wzięciu własnego prowiantu, a także ubraniu się stosownie do panujących warunków pogodowych. Osoby, które zdecydują się wziąć udział w wyprawie podczas przemierzania trasy będą zbierały pieczątki w każdym z sołectw. Dla tych, którzy zdobędą najwięcej pieczątek przewidziana jest nagroda. Z kolei na pozostałych uczestników czekają drobne upominki.

Pierwsza wyprawa już w najbliższą niedzielę! Zbiórka chętnych na dolskim rynku o godzinie 9:00. Trasa będzie wiodła przez Lubiatówko, Lubiatowo i Kotowo. Uczestnicy wyprawy rowerowej będą mieli do pokonania nieco ponad 10 kilometrów. Raz jeszcze zapraszamy!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.