|

Park Handlowy Aura Park w Śremie już otwarty…

Troszkę to trwało, ale od dzisiaj 20 lipca 2017r. możemy robić zakupy w Parku Handlowym Aura Park na ulicy Kilińskiego 9 przy rondzie Armii Krajowej w Śremie.

Każdy zapewne wie, że każde otwarcie marketu, hipermarketu, czy innego centrum handlowego niesie za sobą wiele emocji kupujących, odwiedzających. Jak widać na zdjęciu (barierki) szykowano się na takie rozwiązanie podczas dzisiejszego otwarcia… jednak burzowa pogoda troszkę ostudziła zapędy.

Wiele osób chciało już pierwszego dnia odwiedzić pierwszy “park” handlowy w Śremie, stąd było można zauważyć trudności w zaparkowaniu samochodu, czy korki w okolicach.

Do dyspozycji klientów są produkty sieci Media Expert, Martes Sport oraz Abra Meble.

Podobne wpisy

6 komentarzy

 1. Budynek w ogóle nie dostosowany.
  Byłam tam (kilka dni po otwarciu) z dzieckiem w wózku.
  Na JEDYNYM niskim krawężniku (przed Media Expert) stal stojak właśnie Media. Brak możliwości wjazdu. Co mieliby zrobić niepełnosprawni???
  Jeśli drzwi są pootwierane jak to było w tym wypadku zarówno sklepu z AGD jak i wejście do Abra i sklepu sportowego to drzwi wejściowe zabierają cały chodniczek przed czytaj brak możliwości przejazdu na całej linii chodniczka.
  Wejście do Abra?? Strome SCHODY w górę.
  Ja się pytam: skoro budynek był stawiany od podstaw to tak trudno było pomyśleć choćby o ludziach na wózkach inwalidzkich czy też wózków dziecięcych?
  Rozumiem, że ci zakupów nie robią.
  A sklepy jak to sklepy, bez szału wielkiego.
  Tyle w temacie.

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.