Nowoczesna baza treningowa w Dolsku zaprasza do wspólnej zabawy

Rola obozów sportowych w życiu młodego miłośnika aktywności fizycznej posiada niemal fundamentalny charakter. To właśnie poprzez zabawę może on posiąść niezbędną wiedzę z zakresu sportowego wychowania. Zdrowe odżywianie, najnowsza metodologia szkolenia w zakresie piłki nożnej czy możliwość trenowania w zmodernizowanej bazie treningowej, to zaledwie namiastka korzyści wynikających z udziału w sportowych obozach w Dolsku.

Perła Wielkopolski

Perła Wielkopolski – tak można by określić wyjątkowy obiekt wypoczynkowy Villa Natura, który pełni niemal fundamentalną rolę w obozach SportujMy.pl. Położona 12 kilometrów od Śremu w miejscowości Dolsk, stanowi harmonijne połączenie piękna przyrody Pojezierza Leszczyńskiego, staropolskiej tradycji oraz nowoczesnej aranżacji wyposażenia ośrodka.

Świeże powietrze, zachwycające widoki pełne niezwykłej zieleni, a także urzekający klimat tego miejsca zapewnią każdemu młodemu adeptowi futbolu wymarzony wypoczynek na łonie natury i wytchnienie od zgiełku zatłoczonego miasta. To właśnie w Dolsku młodzi sportowcy mogą realizować własną pasję i z dala od miejskiej gonitwy, podziwiać unikalne walory przyrody.

Villa Natura w Dolsku to idealne miejsce na obóz sportowy. Syn nie tylko wrócił wypoczęty i zrelaksowany, ale i pełen pozytywnej energii – mówi Monika, mama 8 letniego Kubusia.

Każdego dnia na 5-hektarowym obszarze ośrodka Villa Natura, uczestnicy obozów SportujMy.pl, urozmaicają i kształcą własne umiejętności piłkarskie. Ponadto sąsiedztwo rezerwatu Miranowo umożliwia każdemu miłośnikowi florystycznych okazów zapoznanie się z ich najrzadszymi gatunkami oraz podziwianie niezwykłego piękna polskiej przyrody.

Już dziś zapisz się na obóz i spędź niezapomniane wakacje w Dolsku. Więcej informacji na www.sportujmy.pl lub pod numerem tel.: 519400071.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.