Kolejne zawody Street Workout na Plaży Miejskiej w Śremie

O tym, że Street Workout jest w Śremie bardzo popularny, nie trzeba nikogo przekonywać. Kilkanaście dni temu w Parku Puchalskiego powstała kolejna siłownia plenerowa w naszym mieście.

29 lipca na Plaży Miejskiej odbędą się kolejne zawody z cyklu Grand Prix Street Workoutu.

Śremski Sport zaprezentował zakres ćwiczeń jakie wykonywać będą zawodnicy podczas kolejnego SW GP II, który 29 lipca ponownie odbędzie się na placu Street Workout-u przy Plaży Miejskiej. Tym razem na zawodników czekać będzie inny test, składający się, nie z czterech a dwóch „stacji”. Zakres ćwiczeń jakie będzie trzeba wykonać, aby wziąć udział w próbie przedstawiony został poniżej, natomiast regulamin techniczny wykonywanych ćwiczeń pojawi się na stronie Śremskiego Sportu w tygodniu poprzedzającym wydarzenie:

  • Zwis na drążku na czas + Pompki na pojedynczej poręczy (single bar dip)
    Wchodzenie na skrzynie z obciążeniem + Podciąganie na drążku wąskim podchwytem

*Podczas testu do pokonania będą dwie stacje, każda składająca się z dwóch poszczególnych ćwiczeń między którymi zawodnik ma 20s przerwy na przejście do kolejnego ćwiczenia.

  • Zakres ćwiczeń jakie będziecie musieli wykonać oraz regulamin zawodów wraz z obowiązującą punktacją znajdziecie tutaj – Regulamin Śrem Street Workout 2017 II

* Organizator informuje, iż zawody Street Workout GP 2017 o puchar Burmistrza Śremu to cykl zawodów AMATORSKICH, w których poza konkurencjami siłowo – sprawnościowymi nie planujemy konkurencji freestyle!

https://www.naszsrem.pl/plac-street-workout-w-parku-odlewnikow-w-sremie-rozmawialismy-z-pomyslodawca-krzysztofem-lewandowskim/

 

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.