|

Festyn rodzinny w Psarskiem za nami… [ZDJĘCIA Szymon Mądry]

W sobotę, 15 lipca 2017r. na zielonym skwerze przed firmą Oflor odbył się festyn rodzinny w Psarskiem pod patronatem Burmistrza Śremu Adama Lewandowskiego.

Od godziny 16:00 na przybyłych mieszkańców i gości czekało wiele atrakcji takich jak prezentacja Aeroklubu Leszczyńskiego (m.in. możliwość zrobienia zdjęcia w szybowcu), pokaz skoczków spadochronowych, pokaz modeli samolotów odrzutowych, zrzut cukierków z nieba, pokaz kowalstwa i garncarstwa., liczne gry i zabawy dla dzieci.

Bez wątpienia największa atrakcją były loty widokowe balonem na uwięzi, które cieszyły się ogromną popularnością. Gdy balon zaczął być rozwijany by napełnić go powietrzem, już ustawiła się znaczna kolejka by skorzystać z możliwości wzniesienia się w koszu na kilka metrów w górę.

Podczas trwania festynu były sprzedawane losy, który każdy wygrywał nagrodę m.in. długopisy, lizaki, zeszyty, flagi, ręczniki, wytłaczanki jaj oraz uprawniał do wylosowania nagród głównych takich jak: rower, lot szybowce i inne. Na zakończenie odbyło się ognisko z zabawą taneczną z zespołem FENIX.

foto. Szymon Mądry

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.