Dni Książa 2017 – piękna pogoda, mnóstwo ludzi i wzruszający występ Anny Wyszkoni

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W miniony weekend odbyły się Dni Książa Wielkopolskiego, które przyciągnęły na Rynek oraz Stadion Sportowy mnóstwo osób.

W przeciwieństwie do Śremu, w którym podczas święta miasta organizatorzy walczyli z pogodą i sprzętem oraz Zaniemyśla, który walczył z awarią prądu, w Książu Wielkopolskim problemów nie było i każdy mógł skupić się na wypoczynku. Brak opóźnień, brak awarii, brak problemów – brawo Centrum Kultury w Książu Wielkopolskim 🙂

Na występy artystów nikt nie mógł narzekać. Mnóstwo ludzi przyciągnął zespół Etna oraz Ogień, ale naturalnie najwięcej osób przybyło gdy na scenie pojawiła się gwiazda wieczoru – Anna Wyszkoni. Ania potwierdziła swój profesjonalizm. Trzy razy zmieniając swoją kreację dała pełen wzruszeń i emocji koncert.

Już niedługo pojawią się na naszym portalu zdjęcia z Dni Książa Wielkopolskiego 2017.

Foto.: Szymon Mądry

Anna Wyszkoni podczas Dni Książa 2017 – piękny i wzruszający występ Anny Wyszkoni
Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera