Camasutra, Mezo i Sylwia Grzeszczak w Zaniemyślu [ZAPROSZENIE]

0

XXXIX Zaniemyskie Bitwy Morskie odbędą się w sobotę, 22 lipca 2017r. w amfiteatrze Zaniemyśl nad jeziorem Raczyńskim.

Pierwszy raz (mamy nadzieje nie ostatni) www.naszsrem.pl został oficjalnym partnerem medialnym owego wydarzenia.

GWIAZDY IMPREZY

CAMASUTRA to nowy projekt muzyczny na polskiej scenie. Tworzą go trzy piękne dziewczyny z Małgorzatą Główką na czele, która swoją przygodę ze śpiewem nie zaczęła jeszcze w dzieciństwie. Występowała też w kilku znaczących muzycznych programach telewizyjnych –  „Śpiewaj i walcz”, „Jaka to melodia”, „The Voice of Poland”, czy w „Szansa na sukces”. Praktycznie od początku swojego istnienia tworzą energetyczne, melodyjne utwory, które z łatwością wpadają w ucho i na długo pozostają w pamięci. Lekkie brzmienia i ciekawe teksty sprawiły, że ich piosenki „Jesteś Ideałem”, „Do Nieba Bram”, czy „Chce Cię mieć na chwilę” odniosły ogromny sukces. (Źródło: www.polotv.pl)

https://www.youtube.com/watch?v=23jJ96HhTLs

 

Jacek MEZO Mejer od ponad dekady jeden z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Twórca takich hitów jak SACRUM, WAŻNE, KRYZYS, PO ROBOCIE czy  ANIELE. Jego twórczość to połączenie pozytywnego hip-hopu z popem. Współpracował m.in. z Tabbem, Kasią Wilk, Mieczysławem Szcześniakiem, Liberem czy Hanią Stach. (Źródło: www.mezo.pl)

https://www.youtube.com/watch?v=N2yRRgFUhxA

 

SYLWIA GRZESZCZAK. Wokalistka, kompozytorka, autorka tekstów. Słynąca z niezwykłego głosu oraz umiejętności gry na pianinie, których połączenie z wielką gracją i niebywałą łatwością przekuwa w kolejne hity. (Źródło: www.sylwiagrzeszczak.pl)

https://www.youtube.com/watch?v=M5UqFj-uk78

 

Zapraszamy SERDECZNIE 🙂

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.