Awaria prądu podczas Zaniemyskich Bitew Morskich

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Awaria prądu podczas Zaniemyskich Bitew Morskich. Do dużej awarii prądu doszło podczas XXXIX Zaniemyskich Bitew Morskich. O godzinie 18:00 miał odbyć się koncert zespołu Disco Polo Camasutra, natomiast o 19:30 miał wystąpił Mezo. Niestety nie wiadomo nawet, czy te koncerty odbędą się z opóźnieniem, czy w ogóle się odbędą.

Trudno napisać w tej chwili jaki będzie finał tej awarii, gdyż nie mamy jeszcze oficjalnego komunikatu organizatorów. Prąd został przywrócony około godziny 20:00, ale niestety coraz więcej jest niezadowolonych uczestników imprezy.

20:15 – na scenie pojawił się zespół Disco Polo Camasutra, także prawdopodobnie wszyscy artyści pojawią się na scenie, ale z opóźnieniem.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera