|

Trzeci Szymanowski Bieg Przełajowy [Fotorelacja]

W Szymanowie odbył się Trzeci Szymanowski Bieg Przełajowy. Jest on owocem pracy Sympatycznych Mieszkańców Szymanowa.

Nie było niespodzianką, że pierwszy na mecie pojawił się Maciej Kaminik, triumfator wielu lokalnych biegów. Pierwszą kobietą była członkini stowarzyszenia Runner’s Power Agnieszka Golak.

Po biegu odbył się piknik w ogrodach świetlicy wiejskiej. Przybyli mogli skosztować lokalnych pyszności, wypieków oraz kiełbasy z grilla. Na scenie po dekoracji wystąpił zespół Good Omen.

Sympatyczni Mieszkańcy Szymanowa wywodzą się z grupy odnowy wsi, która powstała w 2014 roku. SMS to grupa ludzi z pasją. Wszyscy członkowie darzą się dużą sympatią. Wspólnie chcą rozwijać swoje zainteresowania i osiągać postawione cele – opisują się członkowie grupy – Motorem działań SMS są należący do niego ludzie – grupa przyjaciół, która postanowiła zrobić coś wspólnie, dla swej miejscowości. SMS skupia się przede wszystkim na wspieraniu aktywności kulturalnej i towarzyskiej, i propagowaniu profilaktyki zdrowotnej. Popularnością cieszy się cykl spotkań organizowanych przez grupę pod nazwą „Podziel się swoją pasją”, na których członkowie i pozostali uczestnicy mogą się twórczo realizować.

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.