|

Powitanie Lata w Śremie: Impreza charytatywna dla Igora + kącik fotograficzny [ZDJĘCIA Szymon Mądry]

W sobotę, 24 czerwca 2017r. na plaży miejskiej w Śremie odbył się festyn Powitanie Lata: Impreza charytatywna dla Igora. Idziemy na plaże.

Głównymi atrakcjami tego dnia był: pokazy instruktorów KSA Fitness Zone oraz #KSATEAM, siłowanie na rękę, pokaz ratownictwa wodnego, dekorowanie ciastek przygotowanych przez Martę Ignasiak-Kciuk (uczestniczkę programu MasterChef), spektakl plenerowy Satyriada Teatru na walizkach. Cały czas można było skorzystać z różnych atrakcji: wodnych (przejażdżka na bananie, lub atomowym kole), malowanie twarzy, dmuchana zjeżdżalnia, zrobić sobie zdjęcie w kąciku fotograficznym (które prezentujemy w poniższej galerii), czy zjeść różnokolorową watę cukrową.

Wieczorem odbyły się koncerty Hip-Hopowe, losowanie nagród przekazanych przez sponsorów imprezy oraz krótka zabawa taneczna, podczas której można było pobawić się do takich przebojów jak “Ruda tańczy jak szalona”, czy “Przez twe oczy zielone”.

Zbierane przez całe wydarzenie pieniążki (na wczoraj wieczór była to kwota ok. 6 tys. zł) zostaną przeznaczone na rzecz leczenia i rehabilitacji Igora.

foto. Szymon Mądry

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.