Międzychód CUP 2017: śremskie piłkarki pokazały, że potrafią walczyć

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Po wysokiej porażce śremskich piłkarek w sparingu z Kotwicą Kórnik (piłkarki Warty Śrem przegrały w sparingowym spotkaniu z rywalkami z Kórnika aż 0:16) mało kto wierzył, że dziewczyny zdołają się podnieść, mieć wolę walki i wiarę w to, że uda się osiągnąć wyrównany poziom do przeciwniczek z innych miast.

Okazało się, że nasze dziewczyny potrafią grać w piłkę i pomimo zajęcia dopiero siódmego miejsca w turnieju Międzychód CUP 2017, prawie w każdym meczu nawiązywały walkę z rywalkami.

Międzychód CUP 2017: śremskie piłkarki pokazały, że potrafią walczyć

Turniej odbył się 25 czerwca br. i wzięło w nim udział siedem drużyn: z Oborzysk, Pniew, Międzychodu, Kostrzyna n/Odrą, Starego Kurowa, Stargardu Szczecińskiego i nasza drużyna ze Śremu. Całodniowa wyczerpująca batalia (początek o 10.00, koniec dopiero o 20.00), czasami w ekstremalnych warunkach pogodowych, pomimo zajęcia siódmego miejsca, pokazała, że nasze dziewczyny mogą powalczyć z każdą drużyną.

Międzychód CUP 2017: Dobra obrona, słaby atak śremskiej drużyny dziewcząt

Wyniki pokazały, że mamy dobrą obronę, ale brakuje nam jeszcze “parcia na bramkę” i strzelania goli, a to jest jednym z elementów dobrego wyniku. W turnieju tym osiągnęliśmy wyniki od remisów 0:0 do przegranych 0:1 i 0:2 co pokazuje, że nieźle bronimy ale mało strzelamy. Zaznaczyć jednak trzeba, że ta drużyna trenuje razem dopiero od kilku miesięcy.

WARTA Śrem: Kinga Skrzypczak, Marisa Białecka, Julia Cieślak, Dominika Drzewiecka, Zofia Hyżyk, Kinga Kajetańczyk, Marika Piotrowska, Agata Szulc, Karolina Zdziechowska

 

Dodaj komentarz

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.