Lech – FK Pelister: pierwszy krok do Europy

 

Pierwsze spotkanie kwalifikacji Ligi Europy już 29 czerwca! O awans do kolejnej rundy lechici powalczą z macedońskim FK Pelister. Starcie to rozpocznie się w czwartek o godzinie 20:45 i będzie dopiero pierwszą odsłoną ważnego dwumeczu. Musisz być razem z nami i wspierać Kolejorza.

Swoim dopingiem możesz pomóc przybliżyć się lechitom do promocji do drugiej fazy kwalifikacji!

Lech – FK Pelister: Walczymy o awans!

Czy mecz Lecha Poznań z FK Pelister będzie początkiem emocjonującej przygody w europejskich pucharach? To niewykluczone! Aby historia Kolejorza na arenie międzynarodowej trwała jak najdłużej, drużyna Nenada Bjelicy musi poradzić sobie z pierwszą przeszkodą, jaką jest zespół z Macedonii, zdobywca tamtejszego pucharu.

Warto być razem z nami i wspierać Niebiesko-białych w walce o awans do kolejnej rundy. Wakacyjny czas sprzyja rodzinnym wyjściom na mecz, dlatego nie warto się dłużej zastanawiać i przyjść na INEA Stadion razem z najbliższymi. Pokażmy w Europie, że jesteśmy #MocniRazem!

Karnetowicze płacą połowę mniej

Posiadacze abonamentów nie mają zawartych w swoich karnetach wejściówek na mecze w europejskich pucharach, jednak mogą zakupić bilety o połowę taniej! Aby zakupić bilet na mecz z FK Pelister z 50% zniżką, wystarczy wybrać miejsce i uzupełnić dane na bilecie, a jeśli karnet Sezon 2017/18 lub Jesień17 znajduje się na koncie osoby, dla której jest kupowany bilet, cena wejściówki po kliknięciu przycisku “Podsumowanie”, automatycznie zmniejszy się o połowę.

Osoby, które jeszcze nie posiadają karnetu i chcą od razu zakupić wraz z nim bilet na mecz eliminacji, mogą dokonać zakupu w jednej transakcji. W przypadku, gdy w tej samej transakcji znajdzie się karnet na nowy sezon i wejściówka na mecz z FK Pelister wystawiony na dane tej samej osoby, po podsumowaniu transakcji cena biletu automatycznie zmniejszy się o 50%.

Informacje o cenach wejściówek, a także o wielu możliwościach ich zakupu znajdziesz na stronie: bilety.lechpoznan.pl

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.