Kolejne zwycięstwo Warty Śrem: jesteśmy już na 3 miejscu

W święto Bożego Ciała pierwsza drużyna Warty Śrem rozegrała w tym sezonie swój ostatni mecz przed własną publicznością. Biało niebiescy pewnie pokonali Orkan Jarosławiec 5:1 i zajmują obecnie trzecie miejsce w poznańskiej Klasie okręgowej.

Ze względu na zbliżające się Dni Śremu, meczu rozgrywany był na bocznym boisku.

Bramki dla śremskiego zespołu strzelali: w 24 min. Szymon Wichtowski, dwie minuty później oraz w 59 minucie Mateusz Maśliński, w 83 minucie Patryk Słomczyński. Wynik spotkania na 5:1 ustalił w ostatniej minucie Adrian Chwaliszewski.

Przeciwnicy kilka razy atakowali śremską bramkę. ale od utraty bramki bronił nas dobrze dysponowany Michał Grzelak.

Nasza drużyna już dawno nie była tak wysoko w tabeli, zajmując aktualnie trzecie miejsce. W sobotę czeka naszych zawodników trudny mecz derbowy z Kłosem o godz. 19.00 w Zaniemyślu, na który serdecznie zapraszamy kibiców.

WARTA Śrem: M. Grzelak, D. Skrzypczak, A. Kolański, A. Chwaliszewski, B. Domałeczny, M. Mocek, M. Błaszczyk, P. Słomczyński, Mat. Maśliński, K. Komorowski (30 M. Berger – 84 B. Pelec), SZ. Wichtowski

REZERWA: R. Jańczyk

Mecz pierwszej drużyny Warty Śrem na bocznym boisku z Orkanem Jarosławiec

Podobne wpisy

Co o tym sądzisz?

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.