Zapraszamy na koncert Anny Żebrowskiej w Katolickim Domu Kultury w Dolsku

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W sobotę 13 maja o godzinie 19:30 w Katolickim Domu Kultury w Dolsku odbędzie się około półtoragodzinny koncert Anny Żebrowskiej. Wokalistka wykona słynne przeboje pochodzące z lat 70 i 80. Bilety w cenie 20 zł do nabycia w biurze parafialnym bądź w zakrystii bezpośrednio po mszach świętych.

Zapraszamy na koncert Anny Żebrowskiej w Katolickim Domu Kultury w Dolsku

https://www.youtube.com/watch?v=WUCWYKtS_gQ

Anna Żebrowska – urodzona w Dusznikach Zdroju, obecnie mieszka we Wrocławiu. Pasja do muzyki i śpiewu zrodziła się w niej samoistnie we wczesnym dzieciństwie, zaś w 1991 roku postanowiła świadomie podążać w kierunku uczynienia ze swojej pasji sposobu na życie. Wiele lat pracy nad marzeniami zaowocowało ich realizacją.

Na swoim koncie ma m.in. występy w koncertach Violetty Villas, poprzedzała koncerty Perfectu, Budki Suflera, Natalii Kukulskiej, Nocnej Zmiany Bluesa, Raz Dwa Trzy, Andrzeja Rybińskiego, Krystyny Giżowskiej, Czerwonych Gitar, Maryli Rodowicz, Zbigniewa Wodeckiego, Małgorzaty Ostrowskiej, Stana Borysa i in. Koncertowała m.in. w sopockiej „Operze Leśnej”, podczas medialnej uroczystej gali urodzinowej Casinos Poland w warszawskim Hotelu Marriott, współpracowała m.in. z Polskim Radiem. Radiem Dla Ciebie, Filharmoniami: Dolnośląską i Opolską.

Jej autorskie utwory były prezentowane na antenie Polskiego Radia Wrocław, zdobyła również Nagrodę Publiczności w koncercie „Nocne Spotkania Literacko-Muzyczne” z Elżbietą Adamiak we wrocławskim klubie „Firlej”.

Aktualnie można ją usłyszeć na antenie I Programu Polskiego Radia w audycji prowadzonej przez Kazimierza Kowalskiego – „Noc z Jedynką”.
http://annazebrowska.com

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera