Zapraszamy na II Strażacki Dzień Dziecka w Dolsku

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

W dniach 2-4 czerwca w Dolsku odbędzie się II Strażacki Dzień Dziecka. Pierwszego dnia będzie miał miejsce turniej w siatkówkę, a także w piłkę nożną na orliku. Czynna będzie także strzelnica.

Z kolei w sobotę można liczyć na pokaz motorów żużlowych, występy dzieci i cheerleaderek, gry, zabawy, loterie fantową, a także wypuszczenie baloników do nieba. Natomiast ostatniego dnia odbędą się zawody strażackie.

Nie zabraknie także pokazu ratownictwa technicznego, sprzętu i umundurowania strażackiego czy sikawki konnej. Dodatkowo imprezie towarzyszyć będą dmuchane zamki, pokaz starych traktorów, kawiarenki i stoiska gastronomiczne, malowanie twarzy oraz przejazdy bryczką. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu! 🙂

Zapraszamy na II Strażacki Dzień Dziecka w Dolsku

Zapraszamy na II Strażacki Dzień Dziecka w Dolsku
Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera