Usłyszała zarzut znęcania się nad 17 miesięcznym synkiem

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

24 letnia mieszkanka Śremu została zatrzymana przez Dzielnicowych z Komendy Powiatowej Policji w Śremie w związku z podejrzeniem znęcania się nad 17 miesięcznym synkiem. Z pokoju, który zajmowała kobieta słychać było krzyki oraz płacz. Posiniaczone oraz zadrapane dziecko zostało przekazane pod opiekę rodziny pełniącej funkcję pogotowia opiekuńczego. Kobieta twierdziła, że chłopczyk spadł z tapczanu na podłogę.

Usłyszała zarzut znęcania się nad 17 miesięcznym synkiem

Funkcjonariusze natychmiast wezwali pogotowie, a następnie wraz z kobietą i jej dzieckiem udali się do szpitala. Lekarz zbadał chłopczyka i nie wykluczył stosowania wobec niego przemocy fizycznej.

W tej sytuacji policjanci podjęli decyzję o przekazaniu dziecka rodzinie pełniącej funkcję pogotowia opiekuńczego. Wraz z przedstawicielem tej rodziny chłopczyk został przewieziony do szpitala w Poznaniu. Natomiast jego matka, 24-letnia mieszkanka Śremu, została przez funkcjonariuszy zatrzymana i osadzona w śremskiej Komendzie. Okazało się, że jest nietrzeźwa. Poddana badaniu na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskała wynik: 0,51 mg/l.

26 kwietnia br. w śremskiej Komendzie kobieta, która znana jest Policji i była już wcześniej notowana, usłyszała zarzut fizycznego i psychicznego znęcania się nad swoim dzieckiem. Na wniosek Policji i prokuratury sąd zastosował wobec niej środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera