Roztańczone Przedszkolaki zaczarowały Bazar [Fotorelacja]

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
“Przedszkolaki lubią tańczyć” – wspólnie krzyknęły dzieci podczas 10. edycji przeglądu tańca Roztańczone Przedszkolaki, który odbył się we wtorek (16.05.) w sali Bazar.

Dzieci z wielu przedszkoli i oddziałów przedszkolnych z naszej gminy zaprezentowały swoje układy taneczne na scenie śremskiego Bazaru. Były tańce towarzyskie oraz tańce do muzyki rock&roll.

Impreza była zorganizowana przez Przedszkole nr 3 “Jarzębinka” w Śremie. Patronat objęła Gmina Śrem oraz Wielkopolski Kurator Oświaty. Statuetki dla uczestników ufundował Klub Relax, a wręczył Wojciech Majchrzak.

Wydarzenie od 10 lat cieszy się ogromną popularnością wśród przedszkoli Gminy Śrem. Co roku przybywa zespołów tanecznych.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera