Przez Księginki jechał ponad 100km/h, stracił prawo jazdy

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

5 maja br. w Księginkach został zatrzymany kolejny pirat drogowy, który pędził przez wieś z prędkością ponad 100km/h przy dopuszczalnej 50km/h. 42-latek kierując samochodem Dacia Duster został ukarany mandatem oraz punktami karnymi. Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, które stracił na 3 miesiące

Przez Księginki jechał ponad 100km/h, stracił prawo jazdy

Około godz. 09.10 mundurowi zatrzymali do kontroli drogowej samochód Dacia Duster. Kierujący autem, 42 -letni mieszkaniec powiatu wrzesińskiego, pędził z prędkością 102 km/h przy dopuszczalnej 50 km/h.

Mundurowi zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, które stracił on na 3 miesiące, ukarali go także mandatem karnym w wysokości 400 złotych oraz 10 pkt. karnymi.

Policjanci przypominają, że od wielu lat nadmierna prędkość stanowi główną przyczynę wypadków drogowych w całym kraju. Dlatego mundurowi ponawiają apele o rozwagę i szczególną ostrożność na drogach. Nadmierna prędkość i brawura kierującego mogą być przyczynami tragedii.
Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera