Praca jako opiekunka seniorów w Niemczech – spotkanie organizacyjne

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

18 maja br. w Młodzieżowym Centrum Kariery (budynek Zespołu Szkół Technicznych) przy ulicy Staszica 3 w Śremie odbędzie się spotkanie organizacyjne dla osób zainteresowanych pracą jako opiekunka seniorów w Niemczech. Spotkanie informacyjne z Rekruterem Promedica24 odbędzie się o godzinie 10:00

Praca jako opiekunka seniorów w Niemczech – spotkanie organizacyjne

Promedica24 świadczy usługi opiekuńcze dla klientów na terenie Niemiec, Wielkiej Brytanii i Polski. W ich imieniu poszukuje i przygotowuje do pracy kandydatów z Polski, Rumunii i Bułgarii, zapewniając im legalną formę współpracy oraz organizując pobyt za granicą. Już ponad 28 500 opiekunek i opiekunów zdecydowało się podjąć z firmą Promedica24 współpracę za granicą.

Praca jako opiekunka seniorów w Niemczech
Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera