Pogrom piłkarzy Warty Śrem w meczu z Wełną Rogoźno

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Piłkarze śremskiej Warty rozgromili na własnym stadionie Wełnę Rogoźno aż 7:0. Bramki dla biało-niebieskich strzelali: Swojak, Berger, Wichtowski, Maśliński, Sciak, Maśliński, Kolański. Po takim meczu jak ten, ponownie odżywają wizje IV ligi w Śremie. Jak śremscy piłkarze będą grali tak, jak w tym meczu, to wyższa liga w naszym mieście być musi 🙂

Pogrom piłkarzy Warty Śrem w meczu z Wełną Rogoźno

Śremianie zajmują aktualnie piąte miejsce w tabeli Klasy Okręgowej grupa Poznań. Jest to trzeci zwycięski mecz z rzędu Warty (3 maja pokonali 2:1 Vitcovię Witkowo, a 29 kwietnia na wyjeździe Concordę Murowana Goślina).

Na uwagę zasługują również kibice, którzy ponownie na Stadionie Miejskim w Śremie nie zawiedli i żywiołowo dopingowali tworząc również efektowną oprawę.

https://youtu.be/F6G0BHUTyLU

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera