Nietrzeźwy kosił trawę ciągnikiem w Parku im. Puchalskiego

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Nietrzeźwy kosił trawę ciągnikiem w Parku im. Puchalskiego. W miniony piątek śremscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który nietrzeźwy kierował ciągnikiem kosząc trawę w Parku im. Puchalskiego w Śremie. Na widok funkcjonariuszy mężczyzna zaczął nerwowo się zachowywać i tym zwrócił na siebie uwagę. oddany badaniom na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wyniki: I badanie-0,75 mg/l, II badanie-0,78 mg/l.

Nietrzeźwy kosił trawę ciągnikiem w Parku im. Puchalskiego

5 maja br., około godz. 13.30, policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego pełnili służbę w Śremie patrolując Park im. Puchalskiego. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na nerwowe zachowanie mężczyzny, który kierował ciągnikiem kosząc w parku trawę. Okazało się, że mężczyzna ten był nietrzeźwy. Poddany badaniom na zawartość alkoholu w wydychanym powietrzu uzyskał wyniki: I badanie-0,75 mg/l, II badanie-0,78 mg/l.

Ewa Kasińska, Komenda Powiatowa Policji w Śremie

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera