Lody Lida w Śremie i Książu Wlkp. zapraszają na wspólne świętowanie Dnia Dziecka

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin

Dzień Dziecka to wspaniała okazja, aby podarować wyjątkowy prezent. Oprócz tradycyjnych prezentów i niespodzianek, jakie rodzice zaplanowali dla swoich pociech, sieć franczyzowa Lody Lida przygotowała dla najmłodszych dedykowaną promocję.

Lodowa przekąska to doskonały pomysł na wspólne świętowanie. Dodatkową atrakcją będzie chodzący Lód z balonami, z którym dzieci będą mogły zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. Taka okazja zdarza się tylko raz w roku.

Wystarczy przyjść do dowolnie wybranej lodziarni Lida w Śremie lub Książu Wlkp. w godzinach między 13.00 a 15.00. W tym czasie przysmaki lodowe będą kosztować tylko złotówkę.

Na początku czerwca, sieć Lodów Lida wprowadza do oferty deserową innowację – bąbel wafel, czyli połączenie lodów z wyjątkowymi goframi, zawiniętymi w rożek, wypełniony lodami, polewami, posypkami i świeżymi owocami.

Lody Lida w Śremie mieszczą się przy parkingu na ulicy Chłapowskiego 28.

Lody Lida w Książu Wielkopolskim mieszczą się przy Placu Kosynierów 26.

Radosław Pawliński

Radosław Pawliński

Rodowity śremianin, z miastem związany całym sercem. Administrator infrastruktury obsługującej portal naszsrem.pl i pasjonat nowych technologii spod różnych znaków. Entuzjasta IT od pierwszego zetknięcia z komputerem. Pierwsze kroki w internecie stawiał jeszcze w czasach dominacji 0202122. Gadżeciarz. Zafascynowany wolnym i otwartym oprogramowaniem. Zapalony kibic sportowy.

Zostaw komentarz

Dołącz do Newslettera